Hakkımızda

Önce iş sağlığı ve iş güvenliği” anlayışı ile hizmet verdiğimiz İş Kıyafetleri, İş Güvenliği Ürünleri, Kişisel Koruyucu Donanım sektöründe, tüm faaliyetlerimizi, müşteri odaklı bir temele oturtarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru zamanda en uygun çözümler sunma vizyonumuz ile iş hacmimizi her geçen gün daha da büyüterek günümüze kadar geldik.

Yenilikleri sürekli takip eden genç ve dinamik ekibimiz, müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyerek, sektördeki önemli markalar ile işbirliklerine imza atmaktadır. İş birliği yaptığımız markaların geniş yelpazeli ürün gamını müşterilerimize en uygun fiyat politikası ve en iyi hizmet kalitesi ile sunarak sektördeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit etmek ve fayda sağlayacak hizmeti sunarak, çalışanlarımın gelişimini sağlayarak çalışanlarımız ile mutlu bir çalışma ortamı oluşturmak. Sektörümüzde ülke ekonomisine yarar sağlayacak bir kaynak oluşturarak istihdam yaratmak ve çevre duyarlı yarınlarımız için sağlıklı yaşam alanları oluşturmak.

Vizyonumuz

İş Kıyafetleri, İş Güvenliği Ürünleri, Kişisel Koruyucu Donanım sektöründe, çevre duyarlılığını göz ardı etmeden, kalite bilincini ön planda tutarak  yenilikçi, farklı ve ürünler üreterek ve hizmetler sunarak,  sektörde akla ilk gelen dünya standartlarında bir marka olmak

Tüm faaliyetlerimizde, çevreye olan saygımızı, doğal kaynaklara verdiğimiz değeri ve gelecek nesillerin gereksinimlerini ön planda tutarak , çalışanlarımızın refahını artırmak, adil ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlarız  ve  profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemek. Tüm faaliyetlerimizde, çevreye saygılı, doğal kaynakların kullanımında gelecek nesillerin gereksinimlerini ön planda tutmak.

Open chat